Flip Flop.gifمدارک اولیه مورد نیاز جهت اعطای نمایندگیFlip Flop.gif


 

- دارا بودن مجوز فعالیت آموزشی در زمینه های IT وICT و یا دیگر دوره های مرتبط از یکی از مراجع ذیصلاح (وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، وزارت آموزش و پرورش ،وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،سازمان فنی حرفه ای کشور و یا دیگر مراجع ذیصلاح همچون شرکت نامه و ... )

 2- اساسنامه شرکت و روزنامه رسمی کشور و یا آگهی تغییرات( در صورت وجود)با عنوان دارا بودن مجوز فعالیت آموزش در زمینه های فوق الذکردر موضوع شركت .(لازم به ذکر است از موارد 1 و 2تنها یک مورد کافی است .)گواهینامه ثبت نام مودیان مالیات(کد اقتصادی)
تبصره : به منظور انجام فعالیت آموزشی متقاضی  در مراکز و شهرک های نظامی صرفاً ارایه معرفی نامه از ارگان مربوطه کفایت می نماید.

3-درخواست مکتوب و رسمی جهت اخذ نمایندگی .

4-کپی اجاره نامه و یا سند مالکیت محل آموزشگاه یا موسسه .

5- ارائه­ی عکس و یا فیلم از نماهای مختلف آموزشگاه (نمای خارجی و داخلی ) با حجم کم 

6-رزومه ی متقاضی اخذ نمایندگی و موسسه آموزشی به همراه مدارک مربوطه
 (کپی کارت ملی /کارت پایان خدمت /شناسنامه /آخرین مدرک تحصیلی )
توضیح : متقاضی میتواند پس از عقد توافقنامه فردی را به عنوان مدیریت داخلی همراه با رزومه مربوطه رسماً به انستیتو جهت انجام مکاتبات و مراودات اعلام نماید.

7-تائیدیه بازدید از محل توسط نماینده­ی اعزامی .
(هزینه بازدید اولیه به عهده متقاضي اخذ نمايندگي ميباشد كه شامل بلیط رفت و برگشت هوایی ، اسکان ، اقامت و پذیرایی  بعهده متقاضی اخذ نمایندگی میباشد.)

8- ارایه دیدگاه از طرف متقاضی اخذ نمایندگی به امور نمایندگی ها حداکثر 2 صفحه با این مضمون که اهداف اخذ نمایندگی از واحد آموزش  چه بوده  است و چه فعالیت و عملکردی را طی مدت همکاری پیش بینی می­نمائید.
تذکّر مهّم: بدیهی است آد پارس در رد و یا تائید متقاضی نمایندگی علیرغم تکمیل هریک از مراحل یاد شده ویا دیگر مراحل لازم تا قبل از امضاء و تبادل توافقنامه یفی ما بین آد پارس و متقاضی نمایندگی مختار می­باشد.
و توضیح دیگر اینکه عقد توافقنامه انستیتو با متقاضیانی که مجوزهای لازم و یا حق امضاءاساسنامه شرکت به نام آنها ثبت گردیده منعقد می­گردد و نه غیر از آن.

 

مدارک ثانویه مورد نیاز جهت اعطای نمایندگی

1- مهر و امضای تمامی صفحات آئین نامه نمایندگی از طرف متقاضی .

 2- ارایه سفته به مبلغ 200.000.000 ریال جهت تضمین حسن عملکرد متقاضی نمایندگی ، مهر و امضاء در پشت و روی سفته.

3- واریز مبلغ 10.000.000 ریال جهت اعطای نمایندگی برای بار اول(10.000.000 ریال حق اعطای نمایندگی و 1.000.000 ریال مالیات بر ارزش افزوده و تکلیفی) برای تمدید نیازی به اخذ وجه مجدد نمی باشد.


 {module پیشرفت کار کلاس ها}

تابلوی اعلانات

لیست کتب مرجع به روز رسانی شد

سرویس آموزش آنلاین تا اطلاع ثانوی قطع میباشد

آموزش DMR هایترا و موتورلا به روز رسانی شد

پکیج آموزشی طراحی شبکه به اتمام رسید .(آزاد)

کرک نرم افزار طراحی شبکه روی سایت قرار گرفت

 

درباره ما

واحد آموزش مجموعه شرکت های آدپارس

آدرس: تهران خیابان بهشتی ؛ میدان تختی پلاک 259

تلفن:02188543529

فکس : 02189778026

سامانه پیامک : 10002110001000