دیسپچر  هوشمند هایترا

 SmartDispatch سیستم توزیع کننده Hytera است که مطابق با استاندارد DMR رادیویی ETSI دیجیتال تولید شده است. SmartDispatch برای ارتباطی کارآمد طراحی شده است و شما را در مدیریت و هدایت مشترکین رادیویی در سیستم رادیویی DMR پشتیبانی می کند. SmartDispatch با استفاده از معماری سرویس گیرنده / سرور ، طراحی شده است و سیستم کاملا ماژولار است و  امکان پشتیبانی ارتباطات  از طریق شبکه های مبتنی بر IP  را فراهم میکند ،دیسپچر هایترا تقریباً تمام عملکردهای مدرن مخابرتی برای اعزام و کنترل را فقط در یک برنامه نرم افزاری ارائه می دهد

درخواست لایسنس و دمو


امکانات

 • در ریافت و نظارت بر پیام های مخابره ای وضعیت آنلاین و آفلاین از رادیوهای بیسیم های در شبکه رادیویی DMR
 • پشتیبانی از انواع تماس
 • فعال سازی و غیر فعال سازی رادیوی ها
 • تشخیص موقعیت از طریق GPS و موقعیت یابی زنده
 • ارسال و دریافت پیام های متنی
 • ضبط صدا و پخش تماسهای ورودی و خروجی
 • آمار و تحلیل کیله ارتباطات درون سیستمی
 • تاریخچه موقعیت مکانی برای تجزیه و تحلیل های بعدی و ارائه اطلاعات مکان
 • مناطق و موقعیت جغرافیایی بومی شده
 • زنگ اضطراری در زمان های مهم
 • پشتیبانی  SIP برای راه اندازی تلفن بر روی بیسیم
 • ارتباط بین اتاق کنترل و اپراتور ها
 • SMTP پست الکترونیکی
 • نظارت از راه دور و سیستم پایش یک پارچه رادیو لینک
 • پشتیبانی از منابع مختلف جئو دیتا ها
 • تله متری و برنامه نویسی خارج داده های منبع باز

 


داده های تکنیکی الزامات سیستم 

سیستم عامل (مشتری) Microsoft ® Windows XP SP3 +
Microsoft ® Windows 7
 سیستم عامل (سرور) Microsoft ® Windows XP SP3 +
Microsoft ® Windows 7
Microsoft ® Windows Server 2008
 پردازنده  2 گیگاهرتز (هسته دوگانه)
 حافظه سیستم (RAM)  2 گیگابایت
 هارد دیسک سرور 500 گیگابایت
 مشتری / Gateway 500 MB
 پهنای باند کانال صوتی  > 100 کیلوبایت بر ثانیه
 بانک اطلاعای  Microsoft ® SQL Server 2008 Express (شامل)
 کارت صدا یک کارت صدا در هر کابل PC43 (MD785 / MD785G)
یک کارت صدا در هر میکروفون
 متفرقه  Microsoft ® .NET Framework 4.0
 زبانهای پشتیبانی شده  انگلیسی و آلمانی ، زبان فارسی اضافی در صورت درخواست

مزایای Hytera SmartDispatch     * انجام ارتباط VOICE
    این محصول میتواند کلیه تماسهای صوتی مورد نیازهای مختلف عملیاتی اعزام را از جمله: تماس خصوصی ، تماس گروهی و همه تماسها مورد نیاز در شبکه ارتباط بیسیم را انجام میدهد. هر کنسول ای قادر است به 8 کانال پخش کننده صوت دسترسی داشته باشد. از طریق این کانال های اعزام ، سیستم می تواند انواع تماسها را دریافت کند ، همچنین هر نوع تماس را از طریق رابط کاربر پسند و کاربری آسان انجام می دهد.
   * ضبط مکالمات
    تمام تماسهای دریافتی و خروجی بر روی سرور سیستم اعزام هوشمند Hytera ضبط و ذخیره می شوند. این تماس ها شامل انواع تماس های صوتی DMR و تماس های صوتی بهم پیوسته PSTN می شود. کاربران می توانند تماس های صوتی ضبط شده را بازیابی کرده و هر زمان که بخواهند بررسی کنند ، به این ترتیب مکالمات مهم از دست نمیرود و در یک سیستم بر اساس مکالمه کننده دسته بدی میگردد. تمام تماس های صوتی ضبط شده را می توان از طریق زمان تماس ، شناسه تماس گیرنده یا شناسه تماس گیرنده جستجو کرد.
    *INTERCONNECT تلفن 

از طریق پروتکل استاندارد SIP راهی برای ادغام  شبکه رادیویی با استاندارد IP-PBX برای اتصال صوتی بین رادیوها و شبکه تلفن PSTN پیاده سازی شده  به وجود آمده است. با استفاده از این کنسول سرویس گیرنده دیسپچر و رادیوها امکان برقراری تماس با تلفنها های شهری و موبایل به طور دوطرفه را دارد ، تماس گیرنده و دریافت کننده از طریق   PSTN / PABX امکان پذیر است .
  * مانیتورینک شبکه
    کلیه عملکردهای مختلفی که در شبکه رادیویی  انجام میشود به مراکز دیسپچ به صورت کامل نمایش داده شده و سیستم به صورت کامل قابل مانیتورینگ خواهد بود.مواردی همچون اطلاعات  حرکتی در نقشه ،  تماس ها، بررسی حضور در منطقه ها ، هشدارهای تماس  از تجهیزات، پیام های متنی و مانیتور از راه دور  به طور امل در دیسپاچینگ انجام میگردد. رابط نقشه فعلی می تواند ذخیره شود و به طور بومی در بیایدو کلیه اطلاعات قبلی که از GPS  فرستاده میشود را به صورت آفلاین ذیخره کند .
  * پیوند صوتی
    به کاربران شبکه های رادیویی  امکان می دهد گروه های گفتگویی ، کانال های ارتباطی ، سایت های مخابراتی و سیستم های مختلف را با هم وصله کنند ، و ارتباط کاملی بین همه کاربران رادیو  در یک گستره بزرگ را با زیر سازی شبکه برقرار کنند . پس از برقراری پیوند ارتباطی ، همه رادیوها صرف نظر از فرکانس یا حالت (آنالوگ یا دیجیتال) با هم کار می کنند. تمام این پیکربندی ها را می توان به راحتی از طریق کنسول ارسال کننده سیستم Hypera Smart Dispatch System پیکربندی شود

 * نظارت از راه دور- شنود
کلیه حراست ها و واحد های امنیتی میتوانند توسط سیستم شنود مکالمات بدون دخالت دست از طرف نیرو ها صدا را به صورت کامل شنود کنند .سیستم اعزام هوشمند Hytera قادر میباشد  فعالیت های صوتی را از راه دور کنترل کند بدون اینکه دکمه PTT را فشار دهند. این امر می تواند در مواقع اضطراری مفید باشد که مرکز کنترل بدون نیاز به فشار دادن PTT  ؛ به کلیه فعالیتهای صوتی از راه دور گوش دهد و امر کنترل را به خوبی انجام دهد .
 *  ارتباط داخلی بین اپراتور ها
    پشتیبانی از ارتباط مستقیم بین کنسول های اپراتوری از طریق سیستم دیسپچر هوشمند هایترا. کاربران می توانند از رابط کاربری  ارتباط دو طرفه بگیرند و یا میتوانند بر اساس نوع ارتباط GACL به وجود بیاورند.
  *موقعیت یابی سریع
    با فعال کردن GPS سریع در زمان برنامه ریزی برای رادیو ،دستگاه GPS  اطلاعات خود را ایمن تر و کارآمد تر منتقل می کند. سرور گزارشات GPS را بدون ایراد از رادیوها دریافت می کند ئ آن را به نمایش در می آورد  ویا  اپراتور میتواند با ارسال کد از کنسول خود موقعیت زنده  بیسیم را جویا شود

 *  تعیین موقعیت GPS
    این ویژگی فقط برای مشترکین رادیویی مجهز به GPS در دسترس است. هر مشترک رادیویی قادر است اطلاعات مختصات مکان خود را از این ماژول GPS داخلی بدست آورد. سیستم اعزام هوشمند هایترا می تواند اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی هر رادیو را با درخواست موقعیت فعلی رادیو و یا با ارسال یک دستورالعمل Start Tracking  بیابد و همچنین با مشخص نمودن حوزه فعالیت رادیویی و دستور عمل حضور ؛ از زمان رفت و برگشت و مدت زمان اقامت در هر منطقه با خبر شود .
  *  ردیابی زنده
با این سرویس ا مکان آنکه هر رادیو را بتوان در زمان واقعی ردیابی کرد وجود دارد. اپراتور ها این امکان را دارند  که مسیر مکان را روی نقشه نمایش مشخص کنند. فاصله ردیابی بستگی به فاصله به روزرسانی مکان پیکربندی شده در هر رادیو و بارگذاری کانال سیستم DMR دارد.

 *  تاریخ محلی و پخش مسیر
    تمام اطلاعات مکان رادیوها برای بازیابی بعدی و بررسی موقعیت مکانی در پایگاه داده سیستم ها نگهداری می شوند. اپراتور ها مجاز به دریافت اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی یک رادیو و همچنین پخش مسیر مکان یک رادیو در یک بازه زمانی مشخص هستند.
  * ثبت خودکار GPS توسط هر دستگاه

    هنگامی که مشتریان از منطقه مشخص استفاده از دستگاه خارج می شوند ،به اپراتور وضعیت رادیوهایی مانند چک آنلاین و ردیابی هشدار داده میشود. هنگامی که سرویس گیرندگان دوباره وارد سیستم شوند ، وضعیت رادیوها از زمانی که آخرین مشتری خارج شد ، بازیابی می شود.

 * پلاگین های موقعیت یابی خودکار
    سرور بدون در نظر گرفتن اشتراک GPS مشتری ، GPS را بطور خودکار دریافت می کند.

و بیش از 1000 کاربرد بینظیر را در کاتالوگ محصول  مطالعه نمایید .


خرید لایسنس ها و درخواست دمو

درخواست نسخه کرک ارزان

تابلوی اعلانات

  استعلام اصالت مدرک آموزشی

 ثبت نام کار آموزی سال 1400

ثبت نام رایگان دوره طراحی شبکه رادیویی

درباره ما

شرکت آ د پارس

 واحد آموزش مخابرات و بیسیم آدپارس  در سال 1384 تاسـ ...

مشاوره : 02166926523

02166926523  adupars@

 

اطلاع رسانی

توجه

پیرو تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا در خصوص تعطیلی مراکز آموزشی، تمامی کلاس های آموزشگاه تا 1 آبان  به صورت آنلاین برگذار میگردد.