محاسبه اندازه سلول یک افزودنی برای Atoll (نسخه 3.2.1 یا بالاتر) است . به طور کلی تمامی طراحان اپراتور ها و شرکت های ترانک میتوانند با استفاده از این ماژول پیچیدگی های نسل 4و5 را به راحتی با چند کلیک پشت سر گذاشته و سک شبکه بهینه طراحی نمایند. 

 

Bulk Site Creation یک افزونه برای Atoll (نسخه 3.2.1 یا بالاتر) است

عملکرد اصلی این افزونه ایجاد انواع فرستنده ها از لیست منطقه ای است که نام سایت و مختصات به همراه  لیستی از الگوهای برای انواع فرستنده ها ایجاد میکند .

موقعیت یابی خودکار سایت یک افزودنی برای Atoll (نسخه 3.2.1 یا بالاتر) است
به لطف دو استراتژی استقرار بر اساس طرح های شش ضلعی و هوشمند (مبتنی بر پوشش) ، این سایت به صورت خودکار برای شبکه های گرینفیلد سایت ارائه می دهد.

 

 

ArcView Grid ASCII Import یک افزونه کاربردی  برای Atoll (نسخه 2.8.3 یا بالاتر) است. این افزونه به طور رسمی در سال 2010 معرفی گردید و کمک شایانی در زمینه اتصال و نمایش نقشه ها به کاربر میکند. 

 

ماژول NG 5G به اپراتورها اجازه می دهد تا شبکه های 5G NR مستقر در هر دو حالت NSA (غیر مستقل) و SA (مستقل) را برنامه ریزی و بهینه کنند. قابلیت های مدلسازی و پیشرفته مدل رادیویی فناوری رادیویی Atoll ، همراه با پشتیبانی از انتشار mmWave ، MIMO گسترده و شکل دهی پرتو سه بعدی ، یک چارچوب کامل و تکاملی برای طراحی و استقرار شبکه های 5G NR به اپراتورها ارائه می دهد.
Atoll از برنامه ریزی یکپارچه شبکه برای شبکه های چند RAT پشتیبانی می کند. این برنامه از یک پایگاه داده شبکه چند فن آوری همانند SQL و ORACEL، یک مدل ترافیکی متحد ، یک شبیه ساز ترکیبی  کارلو و یک ماژول چند RAT ACP (برنامه ریزی سلول خودکار) برخوردار است. Atoll چارچوبی جامع و تکاملی را برای برنامه ریزی و بهینه سازی شبکه های چند فناوری از جمله سلول های کوچک ، Wi-Fi یکپارچه و اینترنت اشیا به اپراتورها ارائه می دهد.

تابلوی اعلانات

  استعلام اصالت مدرک آموزشی

 ثبت نام کار آموزی سال 1400

ثبت نام رایگان دوره طراحی شبکه رادیویی

درباره ما

شرکت آ د پارس

 واحد آموزش مخابرات و بیسیم آدپارس  در سال 1384 تاسـ ...

مشاوره :021916903284

02191690328  adupars@

 

اطلاع رسانی

توجه

شرکت کننده گرامی! ضمن پوزش به دلیل اختلال در زمان ثبت نام های دوره های سال 1403 ؛ظرفیت ثبت نام ها تکمیل گردید .

سامانه آموزش از راه دور و سیستم طراحی شبکه رادیویی ایرانی آدپارس در مهر ماه در اختیار عموم قرار میگیرد .