ArcView Grid ASCII Import یک افزونه کاربردی  برای Atoll (نسخه 2.8.3 یا بالاتر) است. این افزونه به طور رسمی در سال 2010 معرفی گردید و کمک شایانی در زمینه اتصال و نمایش نقشه ها به کاربر میکند. 

 

Bulk Site Creation یک افزونه برای Atoll (نسخه 3.2.1 یا بالاتر) است

عملکرد اصلی این افزونه ایجاد انواع فرستنده ها از لیست منطقه ای است که نام سایت و مختصات به همراه  لیستی از الگوهای برای انواع فرستنده ها ایجاد میکند .

 

محاسبه اندازه سلول یک افزودنی برای Atoll (نسخه 3.2.1 یا بالاتر) است . به طور کلی تمامی طراحان اپراتور ها و شرکت های ترانک میتوانند با استفاده از این ماژول پیچیدگی های نسل 4و5 را به راحتی با چند کلیک پشت سر گذاشته و سک شبکه بهینه طراحی نمایند. 

 

ماژول NG 5G به اپراتورها اجازه می دهد تا شبکه های 5G NR مستقر در هر دو حالت NSA (غیر مستقل) و SA (مستقل) را برنامه ریزی و بهینه کنند. قابلیت های مدلسازی و پیشرفته مدل رادیویی فناوری رادیویی Atoll ، همراه با پشتیبانی از انتشار mmWave ، MIMO گسترده و شکل دهی پرتو سه بعدی ، یک چارچوب کامل و تکاملی برای طراحی و استقرار شبکه های 5G NR به اپراتورها ارائه می دهد.
Atoll از برنامه ریزی یکپارچه شبکه برای شبکه های چند RAT پشتیبانی می کند. این برنامه از یک پایگاه داده شبکه چند فن آوری همانند SQL و ORACEL، یک مدل ترافیکی متحد ، یک شبیه ساز ترکیبی  کارلو و یک ماژول چند RAT ACP (برنامه ریزی سلول خودکار) برخوردار است. Atoll چارچوبی جامع و تکاملی را برای برنامه ریزی و بهینه سازی شبکه های چند فناوری از جمله سلول های کوچک ، Wi-Fi یکپارچه و اینترنت اشیا به اپراتورها ارائه می دهد.

موقعیت یابی خودکار سایت یک افزودنی برای Atoll (نسخه 3.2.1 یا بالاتر) است
به لطف دو استراتژی استقرار بر اساس طرح های شش ضلعی و هوشمند (مبتنی بر پوشش) ، این سایت به صورت خودکار برای شبکه های گرینفیلد سایت ارائه می دهد.

 

نرم افزار Actix Analyzer (تجزیه و تحلیل شبکه تلفن همراه ) یک نرم افزار توسعه دهنده و بین المللی برای تجزیه و تحلیل شبکه تلفن همراه و مخابرات رادیویی و بهینه سازی آن  در سطح گسترده می باشد ، که نسخه 5.5 به تازگی توسط کمپانی Actix Software برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . نرم افزار Actix Analyzer با پشتیبانی از ماژول های بهینه سازی  ، پذیرش پذیری شبکه و انعطاف در سطح سلول های ارتباطی را فراهم می کند ، و در شبکه های 2G , 3G و LTE که همان 4G می باشد استفاده می شود .

 

برنامه Pathloss یک ابزار جامع طراحی مسیر، برای لینک های رادیویی که در محدوده فرکانس 30 تا 100 گیگاهرتز عمل می کنند می باشد. این برنامه به هشت ماژول طراحی مسیر، یک ماژول منطقه تحت پوشش سیگنال و یک ماژول شبکه که از بخش های مسیر های رادیو و تجزیه و تحلیل پوشش تشکیل شده است، سازمان یافته است. جا به جایی بین ماژولها با انتخاب ماژول از نوار منو انجام می شود. این نرم افزار بر روی ویندوز xp  و در  ورژن 5 در ویندوز 7 قابل نصب می باشد.

 

Ekahau Site Survey نام یک نرم افزار جدید، قدرتمند و بسیار حرفه‌ای در زمینه طراحی و آنالیز شبکه‌های بی‌سیم WiFi است. همانطور که می‌دانید، امروزه کاربرد شبکه‌های بی سیم WiFi در خانه‌ها، ادارات، مراکز آموزشی و … به حد قابل ملاحظه‌ای رو به افزایش بوده و در بسیاری از موارد، عدم دقت کافی در نصب و راه‌اندازی این شبکه‌ها، ممکن است بهره‌وری شبکه شما را تا حد زیادی کاهش دهد. همانطور که می‌دانید، روترهای بی‌سیم انواع مختلفی دارند که از نظر تعداد آنتن و قدرت سیگنال با همدیگر متفاوت هستند .

تابلوی اعلانات

  استعلام اصالت مدرک آموزشی

 ثبت نام کار آموزی سال 1400

ثبت نام رایگان دوره طراحی شبکه رادیویی

درباره ما

شرکت آ د پارس

 واحد آموزش مخابرات و بیسیم آدپارس  در سال 1384 تاسـ ...

مشاوره : 02166926523

02166926523  adupars@

 

اطلاع رسانی

توجه

پیرو تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا در خصوص تعطیلی مراکز آموزشی، تمامی کلاس های آموزشگاه تا 1 آبان 1400 به صورت آنلاین برگذار میگردد.