شبكه هاي PDH عمدتاً براي انتقال ديتا در شبكه هاي WAN ،اتصال چندين كاربر به يكديگر و بعنوان زيرساخت در اين شبكه ها محسوب مي شوند. شبكه هاي PDH با پهناي باند 2Mbps( E1 )و 30 كانال ديتا 64Kbps  ،در موارد بسياري از لينكهاي ماكرويو، (لينكهاي DSL ) به كار گرفته مي شوند.

لينكهاي ماهواره اي و لينكهاي استيجاري براي انتقال اطلاعات حساس لازم است كه در طرفين يك لينك ارتباطي واحدهاي رمزكننده به كارگيري شوند، رمزكننده هاي PDH امنيت كامل انتقال اطلاعات و ديتا را در برابر دسترسي و نفوذ افراد غير مجاز و ريسكهاي امنيتي لينكهاي PDH تضمين كرده و از حملات و تهديدات امنيتي جلوگيري مي كند.

 

ترانک شبکه ای بسیار تاکتیکی و بهینه میباشد که در زمینه ارتباط سلولی نسل جدید کاربرد دارد . شبکه ترانک دارای سه پارامتر مهم در زمینه اتصال میباشد که به این سا پارامتر میپردازیم .

 

هنگامی که فرکانس تکرار کننده مطابق با بیسیم تنظیم شود، اما فرکانس واقعی به علت مشکل سخت افزاری کمی کاهش می یابد اگر بخواهیم تکرار کننده وبیسیم ها با همان فرکانس  با یکدیگر ارتباط برقرار کنند این قابلیت را فعال می کنیم.

تابلوی اعلانات

  استعلام اصالت مدرک آموزشی

 ثبت نام کار آموزی سال 1400

ثبت نام رایگان دوره طراحی شبکه رادیویی

درباره ما

شرکت آ د پارس

 واحد آموزش مخابرات و بیسیم آدپارس  در سال 1384 تاسـ ...

مشاوره : 02166926523

02166926523  adupars@

 

اطلاع رسانی

توجه

بازدید کننده گرامی! ضمن پوزش به دلیل اختلالات پیش آمده ؛ مجموعه پس از بروز رسانی از تاریخ 25 شهریور ماه در دسترس قرار خواهد گرفت.

سامانه آموزش از راه دور و سیستم طراحی شبکه رادیویی ایرانی آدپارس در مهر ماه در اختیار عموم قرار میگیرد .